Hizmetlerimiz

Hizmette Kalite

Herkes için kalite çok önemli olmasada biz çok önem veriyoruz. Bu yüzden dolayı halılarınızı temiz bir şekilde yıkamamız için en uygun elektronik aletler ile hizmetinizdeyiz.

Hijyen

Gelen halılarınızın dibinde bulunan kirler hiç sorun değil! Yüksek kaliteli makinelerimiz ile halılarınızı çok temiz bir şekilde yıkanacak ve temizlenecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet sunduğumuz insanları memnun etmek için en uygun araç ve gereçleri kullanarak sizleri hizmetlerimize bağımlı etmekten gurur duyarız.

Biz nasıl çalışırız?

Halılarınız yıkandıktan sonra kir tutmayan şeffaf halı poşeti ile sarılır ve içerisindeki güzel kokuyla evinize kadar getirilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Halılarınızın üzerindeki kirler hiç bir zaman sorun değil. Sizleri memnun etmek adına halılarınız üzerinde detaylı temizlik yapılarak diplerde bulunan küçük görünmeyen kirleri yok ediyoruz.

Bu sayede halılarınız eve geldiğinde üzerinde bulunan güzel koku ve aynı zamanda hijyen sayesinde rahatlıkça halılarınızı kullanabilir, çocuklarınızı halı üzerine bırakabilirsiniz.

Araç sıkıntısı çekip halılarınızı getiremiyor musunuz?

Bunu söylemenize bile gerek yok, çünkü Erenköy Halı Yıkama firmamız sizlerin evine kadar halınızı almaya geliyor ve aynı zamanda halı yıkama hizmeti sunulduktan sonra halınız evinize teslim edilir.

Yeni teknolojik araçlar ile diplerde bulunan kirler gideriliyor.

Erenköy'de halı yıkama, yastık yıkama, koltuk yıkama hizmetinde bulunan yeni teknolojik araçlar sayesinde halılarınızın diplerinde bulunan kirler giderilir. Bu sayede uzun süreli hijyen sağlanmaktadır.