Yayınlandığı Tarih : 04/10/2019
Yayınlayan : Erenköy Halı Yıkama


STOR PERDE YIKAMA TEMİZLEME

 

Erenköy stor perde yıkama firması;  ev iş yerlerinizin vazgeçilmez dekorasyonu olan stor perdelerinizin temiz ve hijyenik olarak kullanabilmeniz için, kaliteden ödün vermeden sektörün liderlerinin kullandığı organik ve kaliteli ürünler ile yıkama veya temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Üstelik en kısa sürede geri teslim hizmet sağlıyoruz.

 

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

 

Stor perdeler evlerimizin ve iş yerlerimizin camlarında sıklıkla kullanmaktayız. Yapılış mantalitesi gereği camın kenarına toplanamayan stor perdeler güneş ışına doğrudan maruz kalırlar. Açık camlar sebebiyle tozu, kiri üzerlerine çekerler. Kullanım yeri gün geçtikçe artan bu perdelerin temizliği uzmanlık ister. Stor perdeler sökülüp tekrar takılmasına kadar tüm aşamaları teknik beceri gerektirir. Beceri isteyen diğer bir konu ise temizliğidir. Erenköy stor  perde yıkama işlemi mantığında şu felsefe vardır. Ne kadar temizlik malzemesi kullanılırsa kullanılsın profesyonel yöntem yoksa temizlik ve hijyen sağlanamaz. Bu yüzden doğru donanım, işin ehli personel ve güvenilir firmaya ihtiyaç vardır. İşte firmamızın müşterilerine vadettiği hizmet kalitesinin özü budurErenköy stor perde yıkama olarak her yaptığımız işin arkasında garantili bir şekilde durmaktayız. Memnun kalmadığınız işlemimizi ücretsiz şekilde yapmaktayız.

 

Erenköy Stor Perde Temizliği

 

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

İşlemler başlamadan önce temizlik malzemelerinizi ulaşabileceğiniz yere hazır ediniz. Kurulama için havlu ve sürtme işlemleri için bir adet süngeri malzemeleriniz arasında bulundurun. Temizlik için ağartıcı içermeyen deterjan, sabun veya şampuan kullanılabilir. Şimdi temizliğe başlayabiliriz

·        Stor perdenizi yukarı kadar toplayın.

·        Perdenizin borusunu, ayaklarını çıkartın. Bu işlemi yaparken sert plastik olan parçaları nazikçe çıkarmanız gerekebilir.

·        Banyonuzda veya balkonunuzda perdenizi serebileceğiniz alanı boşaltıp hazırlayın.

·        Perdenizi yıkama işlemine almadan önce yumuşak süpürge veya sünger yardımıyla tozunu alınız. : perdenizi silerken ve kirleri ovalarken çok sert işlemler yapmayın.

·        Derince bir kaba deterjanlı ılık su hazırlayınız. Sünger yardımı ile ön leke çalışmasına başlayınız

·        Ardından durulama işlemini yine ılık su ile yapın. Tüm bu işlemleri süngeri kaba batırıp ardından silerek gerçekleştirin.

·        Havlunuzu elinize alınız ve kurulama işlemini yapınız. Perdenizi ilk aldığınız şekilde yuvarlayınız.

·        Yuvarlayıp hazırladığın stor perdenizi yerine asmak için götürünüz. Astığınız perdenizi açanız. Böylelikle kırışmasını önlemiş olursunuz.

İşlemler sırasında stor perdenize zarar gelmesinden tedirgin oluyorsanız yıkama işlemine başlamayınız. Erenköy stor perde yıkma firması 7/24 sizin hizmetinizdedir.